«Комітет захисту журналістів» розцінює обшуки у «Вєстях» як спробу залякування журналістів

Міжнародна організація «Комітет захисту журналістів», яка базується у Нью-Йорку, розцінює обшуки приміщені медіахолдингу «Вєсті» як спробу залякування журналістів.

«Коли військовий прокурор посилає елітні сили з кулеметами для рейду в офіс радіостанції й шукає мобільні телефони журналістів для контактів і текстових повідомлень, може бути тільки одна інтерпретація: це спроба залякування й серйозна загроза свободі преси», – зазначив виконавчий директор організації Джоел Саймон, якого 14 липня цитує прес-служба комітету.

Він закликав українську владу припинити переслідування журналістів.

14 липня у редакції медіахолдингу «Вєсті» в Києві повідомили про обшуки. Голова медіахолдингу Ольга Семченко назвала обшук «неоголошеною війною з надто незалежними медіа» і «черговим нападом бойовиків». Вона заявила, що обшуки пов’язані з розслідуваннями, які журналісти робили про військову прокуратуру та головного військового прокурора Анатолія Матіоса.

Як повідомили у військовій прокуратурі, слідчі дії провели у справі міністра зборів і доходів режиму Януковича Олександра Клименка (вважається, що саме він фінансує інтернет-видання «Вєсті», а також однойменні сайт і радіо). У прокуратурі уточнили: журналісти не є фігурантами справи, обшуки проходять і в інших приміщеннях, що належать Клименко, це більше сотні офісів. Прокуратура підозрює Клименка в розкраданні і відмиванні грошей з українського бюджету. 

дата публікації: 15-07-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Зе+Ко+Я+Бо
Андрій Богдан вважає незаконною люстрацію кривавого януковича і його команди
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Призначення Андрія Богдана головою Адміністрації президента України порушує два положення закону України «Про очищення влади». Винесення Указу всупереч Закону означає, що Зеленський нехтує Законами України і демонструє на весь світ нехлюйське ставлення до Верховенства права і українців

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: