У Росії «в’язня Болотної» Панфілова доправили на примусове лікування

У Росії засудженого у так званій «Болотній справі» Максима Панфілова доправили у психіатричну лікарню в Астрахані, де він буде проходити примусове лікування, повідомляє правозахисний портал «ОВД-Инфо» з посиланням на матір активіста Марину Данилкіну.

Минулого тижня стало відомо, що Панфілова вивезли з і московського ізолятора «Бутирка», де він перебував із 2016 року. Адвокат Сергій Панченко припустив, що його підзахисного відвезли на лікування, але не зміг з’ясувати, куди саме.

У березні суд визнав жителя Астрахані Максима Панфілова винним у застосуванні насильства до представника влади на Болотній площі в травні 2012 року. У вироку йдеться, що обвинувачений зірвав шолом зі співробітника ОМОНу і «заподіяв йому фізичний біль».

Сам Панфілов стверджував, що не брав участі в «масових заворушеннях». Фахівці інституту імені Сербського визнали його неосудним – Панфілов страждає неврологічним захворюванням: синдромом Туретта. Захист наполягав на амбулаторному лікуванні Панфілова за місцем проживання. Правозахисний центр «Меморіал» визнав його політв’язнем.

дата публікації: 18-07-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Замана-Янукович-путін
Зеленський випустив з тюрми Володимира Заману – агента путіна і януковича
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Екс-військовий підозрювався в тому, що в період з 2010-го по 27 лютого 2014 року приймав протиправні управлінські рішення і здійснював незаконні дії щодо зміни системи управління військами, що призвело до зниження обороноздатності держави. Йому загрожувало до 15 років за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України: державна зрада

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: