Суд заборонив депортацію зі США понад 1400 іракців

Федеральний суддя в штаті Мічиган на невизначений термін зупинив депортацію більш як 1400 іракських громадян, затриманих у червні під час імміграційних розслідувань у США.

Суддя Марк Голдсміт 24 липня задовольнив позов організації «Американський союз громадянських свобод» щодо іракців, багато з яких є християнами. Організація твердить, що ці іммігранти зазнали переслідування в Іраку, оскільки є представниками етнічних та релігійних меншин.

Ця заборона дозволить іракцям залишатися в Сполучених Штатах, поки вони оскаржуватимуть свою депортацію в імміграційних судах, виходячи з ризиків, перед якими вони постануть у своїй рідній країні.

Близько 230 з цих іракців утримуються під вартою, ще 1200 перебувають на свободі.

Суддя Голдсміт у своїй 34-сторінковій ухвалі вказав, що додатковий час гарантує, що «ті, хто може зазнати серйозної шкоди та можливої смерті, не будуть вигнані з цієї країни, перш ніж матимуть свій день (на доведення правоти – ред.) у суді».

дата публікації: 25-07-2017

автор:


коментарі:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: