Поліція почала провадження через вибух у житловому будинку в Києві

Поліція Києва почала провадження через вибух у дев’ятиповерхівці у Голосіївському районі столиці за статтею щодо порушення вимог пожежної безпеки, повідомляє відділ комунікації відомства.

«Правоохоронці на місці події спілкуються зі свідками та імовірними очевидцями, мешканцями будинку. Працівники київської поліції забезпечують охорону місця події. Причини вибуху встановлюються», – йдеться у повідомленні.

Раніше сьогодні Державна служба з надзвичайних ситуацій повідомила про вибух невідомого походження у багатоквартирному будинку, внаслідок якого загинула жінка. Рятувальники евакуювали 20 постраждалих. 

дата публікації: 26-07-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

ЗК тусує
Зепрезидент повідомив, що тарифи від нього не залежать і полетів на моря
розділ: Важливі новини, Світові новини, Усі новини

Одні користувачі обурюються тим, як можна поїхати на відпочинок в момент, коли Кремль схвалює рішення про видачу російських паспортів для жителів так званих “ДНР” і “ЛНР”, інші – навпаки, не бачать в цьому нічого жахливого, адже Зеленський досі не вступив на посаду президента і “все одно нічого не може зробити”.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: