Білорусь видала Росії активіста Єгорова

Активіста російської партії «Яблуко» Володимира Єгорова, про зникнення якого в Білорусі раніше заявили правозахисники, екстрадували з Мінська до Росії, повідомляє білоруська служба Радіо Свобода. За словами адвоката Світлани Сидоркіної, зараз Єгоров перебуває в СІЗО міста Торопець Тверської області Росії.

У Росії проти Єгорова порушили кримінальну справу за звинуваченням у закликах до екстремістської діяльності. За словами Єгорова, йдеться про його пост у соціальній мережі «Вконтакте», в якому він різко висловився про президента Росії Володимира Путіна.

Активіст залишив Росію в середині червня після того, як його будинок у Торопці кілька разів підпалювали невідомі. Активіст пов’язує напади зі своєю опозиційною й антикорупційною діяльністю.

На початку липня Єгоров повідомив, що влада України відмовила йому в наданні політичного притулку, після чого він вирушив у Мінськ.

 

дата публікації: 02-08-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: