Афганістан: таліби вбили 7 поліцейських у провінції Сарі-Пул

Бойовики угруповання «Талібан» вбили щонайменше 7 афганських поліцейських, захоплених під час боїв у північній провінції Сарі-Пул, повідомляють місцеві чиновники.

Речник провінції Забігулла Амані повідомив 5 серпня, що таліби захопили поліцейських у містечку Мірзаваланг, що у районі Саяд.

За словами Амані, угруповання «Талібан» у суботу вранці взяло під контроль Мірзаваланг після двох днів боїв з афганськими силами безпеки.

Забігулла Амані повідомляє, що 10 талібів, серед яких 2 лідерів ісламістів, також були вбиті у боях, ще 4 афганських військових – поранені.

Упродовж останніх місяців угруповання «Талібан» посилило наступ в Афганістані, захопивши три райони у провінціях Гор, Фар’яб і Пактіка.

Натомість афганські військові 4 серпня відбили численні атаки талібів у стратегічному районі Герешк у провінції Гельманд.

дата публікації: 05-08-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: