Голова МЗС Сирії заявив в ООН про «досяжність» перемоги урядових військ у війні

Військова перемога у громадянській війні в Сирії «знаходиться в межах досяжності» для сил президента Башара аль-Асада після серії завоювань, сказав міністр закордонних справ Валід аль-Муаллем 23 вересня на Генасамблеї ООн.

«Звільнення Алеппо і Пальміри, зняття облоги Дейр-ез-Зора і викорінення тероризму з багатьох частин Сирії доводять, що перемога наразі знаходиться в межах досяжності», – сказав Муаллем.

Чиновник, який також обіймає в уряді Башара Асада посаду віце-прем’єра заявив, що сирійські урядові війська «запам’ятаються, як герої», за їхню роль у війні.

«Коли ця несправедлива війна в Сирії закінчиться, сирійська армія увійде в історію як армія, яка героїчно перемогла разом зі своїми підтримуваними силами та її союзниками терористів, що прибули до Сирії з багатьох країн», – сказав Муаллем.

Країни Заходу і правозахисники раніше звинуватили збройні сили Асада у звірствах проти цивільних і використанні забороненої хімічної зброї, що знову заперечив Муаллем під час свого виступу.

Понад 330 тисяч людей загинули у шестирічній війні в Сирії, понад 5 мільйонів сирійців стали біженцями.

У найближчі тижні ООН планує новий раунд мирних переговорів між урядом Сирії та опозицією.

дата публікації: 23-09-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: