МВС Іспанії повідомило про 11 постраждалих поліцейських у сутичках через каталонський референдум

У Міністерстві внутрішніх справ Іспанії повідомили, що дев’ятеро поліцейських і двоє представників Цивільної гвардії зазнали поранень в результаті подій, пов’язаних із недопущенням проведення референдуму про незалежність у Каталонії. Про це йдеться у повідомленні міністерства на сторінці у Twitter.

Згідно з повідомленням, силовики зазнали травм, «коли виконували рішення суду».

Водночас чиновники у Каталонії заявили, що від «поліцейського насильства» постраждали 337 людей. Така цифра з’явилася на сторінці у Twitter уряду Каталонії.

Раніше у ЗМІ повідомляли, що поліція для недопуску людей на виборці дільниці застосувала гумові кулі. Водночас були повідомлення про те, що цивільні кидали каміння у правоохоронців.

Сутички в Барселоні та інших містах відбуваються через спроби влади Каталонії провести референдум щодо незалежності від Іспанії. Мадрид вважає цей референдум незаконним. Віце-прем’єр Іспанії Сорайя Саєнс де Сантамарія назвала дії влади Каталонії «абсолютно безвідповідальними» і підкреслила, що поліція діяла адекватно.

Влада Каталонії звинуватили Мадрид у невмотивованій жорстокості, заявивши, що проситиме ЄС втрутитися в ситуацію. Мер Барселони закликала до відставки прем’єр-міністра Іспанії Маріано Рахоя.

У неділю вранці відкрилися не всі дільниці (переважно школи), облаштовані для голосування. Частина з них була заблокована поліцією, а біля відкритих дільниць вишикувалися черги. Туди, як заявила влада Каталонії, можна нести навіть самотужки видрукувані бюлетені, які не вдалося кинути в урни на інших дільницях.

дата публікації: 01-10-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Замана-Янукович-путін
Зеленський випустив з тюрми Володимира Заману – агента путіна і януковича
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Екс-військовий підозрювався в тому, що в період з 2010-го по 27 лютого 2014 року приймав протиправні управлінські рішення і здійснював незаконні дії щодо зміни системи управління військами, що призвело до зниження обороноздатності держави. Йому загрожувало до 15 років за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України: державна зрада

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: