«Бі-Бі-Сі» звернулася до ООН через переслідування своїх співробітників в Ірані

Британська медіакомпанія «Бі-Бі-Сі» 25 жовтня звернулася зі скаргою до ООН через заморожування Іраном активів понад 150 людей, пов’язаних із перською службою мовника. «Бі-Бі-Сі» називає дії Тегерана «порушенням прав людини».

Британська телерадіокомпанія заявила, що дії Ірану є частиною «кримінального переслідування» штатних і колишніх співробітників через те, що Тегеран називає «змовою проти національної безпеки».

Серед тих, хто є об’єктом розслідування з боку влади, – громадяни Ірану, які водночас мають паспорти Австралії, Австрії, Канади, Франції, Німеччини, Великої Британії та США.

«Персонал перської служби «Бі-Бі-Сі» не в змозі повернутися до Ірану, оскільки ризикує зазнати арештів, допитів та тюремного ув’язнення», – ідеться у зверненні медіакомпанії до ООН.

Місія Ірану при ООН не відповіла на запити про коментар.

дата публікації: 26-10-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Коломойський і Зе
Коломойський за декілька днів вступив у близькі відносини з Павлом Фуксом, Арсеном Аваковим, Олександром Грановським і тричі з Юлією Тимошенко
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

Коломойський, перебуваючи менше тижня в Україні, встиг: зустрітися і з трьома депутатами від групи «Відродження» в компанії з бізнесменом Павлом Фуксом, провести двогодинну зустріч на території Міністерства внутрішніх справ з міністром Арсеном Аваковим, побував кортеж Коломойського в гостях у впливового народного депутата Олександра Грановського та тричі приїхати додому до лідерки партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: