На Донбасі поранені двоє українських військових – штаб

У зоні бойових дій на Донбасі 9 листопада зазнали поранень двоє українських військових, повідомляє штаб української воєнної операції. За цими даними, підтримувані Росією бойовики 19 разів порушили перемир’я.

«Противник і надалі продовжував обстріли позицій української армії, поодиноко застосовуючи міномети», – ідеться в ранковому зведенні.

В угрупованні «ЛНР» стверджують, що українські військові впродовж минулої доби 11 разів обстріляли контрольовану сепаратистами частину Луганщини. В угрупованні «ДНР» заявляють про обстріл околиць Донецька.

Черговий режим припинення вогню, про який заявила 23 серпня Тристороння контактна група, мав почати діяти з 25 серпня, напередодні початку шкільного року, і стати постійним. Про перші його порушення сторони заявили вже через кілька хвилин після настання часу перемир’я.

дата публікації: 10-11-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

ZK-наркота
Зеленский отказался сдавать тест на наркотики по волосам. Ему есть что скрывать!
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Делая тест по волосам два раза в год, вы полностью исключите наркоманов из кандидатов в Президенты, а также дисциплинируете всех сотрудников Администрации Президента. Теперь, под страхом увольнения, у них не будет желания покурить даже травку. А еще вы, воэможно, спасете собственных детей, ведь они не будут наблюдать Президента-наркомана!

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: