Суд окупованого Криму 5 грудня визначить, чи продовжувати арешт Панову

У підконтрольному Росії Верховному суді Криму на 5 грудня призначене засідання щодо продовження запобіжного заходу фігурантові «справи українських диверсантів» Євгенові Панову, передає сайт «Крим.Реалії». Станом на сьогодні точний час початку засідання невідомий.

6 жовтня на два місяці було продовжено термін утримання під вартою двом фігурантам «справи українських диверсантів» Євгену Панову і Андрію Захтею – до 9 грудня. 24 жовтня суд відмовив Панову у задоволенні скарги на продовження арешту.

10 серпня 2016 року ФСБ Росії повідомила, що в ніч на 7 серпня в анексованому Криму затримали групу «українських диверсантів», які нібито готували теракти на півострові. Затриманих деякий час утримували в московському СІЗО Лефортово, пізніше – повернули до Криму.

Російські спецслужби заявляють, що Євген Панов і Андрій Захтей були членами «групи диверсантів», що нібито планувала здійснити теракти на об’єктах туристичної й соціальної інфраструктури півострова.

Влада України заперечує російські звинувачення на адресу українців і називає їх «провокацією» російських спецслужб.

 

дата публікації: 04-12-2017

автор:


коментарі:

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: