Росія: лідер Чечні назвав затриманого правозахисника Тітієва наркоманом

Голова російського регіону Чечні Рамзан Кадиров назвав заарештованого керівника грозненського відділення правозахисного центру «Меморіал» Оюба Тітіева наркоманом. Про це Кадиров заявив увечері 17 січня в ефірі вечірніх новин телеканалу «Грозний».

“Наркоманів у Чечні ловили тисячами, ніхто за них не заступався, варто було зловити їхнього наркомана, і весь світ встав. Чому вони їхні права не захищали? Такі ж наркомани… Невже він (Тітіев – ред.) не може вживати? Ми ловимо людей, яким 60, 70 років за те, що вживають наркотики. Його не можна нам затримувати? Звичайно, можна», – сказав Кадиров.

Говорячи про правозахисників, Кадиров додав, що «в них немає роду, нації немає, релігії немає, у них є інтерес». За словами Кадирова, його дивує, коли людина, яка вважає себе чеченцем, працює з ними, а родичі не зупиняють його. «Вони повинні знати, в нашій республіці їхня робота не пройде», – заявив Кадиров.

9 січня в Чечні затримали голову місцевого відділення «Меморіалу» Оюба Тітієва. Його звинувачують у зберіганні 180 грамів марихуани. 60-річний Тітієв провину заперечує і стверджує, що йому підкинули наркотики. Він вважає, що переслідування пов’язане з його правозахисною діяльністю.

11 січня правозахисні організації Норвезький Гельсінський комітет, Human Rights Watch, Amnesty International, FIDH і Всесвітня організація проти тортур виступили зі спільною заявою. Вони вимагають від влади Росії звільнити Оюба Тітієва.

дата публікації: 18-01-2018
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Головний рабин України пропонує присвоїти митрополитові УГКЦ Андрею Шептицькому почесне звання «Праведника народів світу»
розділ: Важливі новини, Україна і українці, Усі новини

У зверненні головного рабина мовиться, що митрополит Андрей Шептицький керував операцією з порятунку більш ніж 150 єврейських дітей у роки Голокосту у Західній Україні. Він не тільки давав накази переховувати єврейських дітей у монастирях, але й забороняв їх хрестити, щоб зберегти їх для єврейського народу

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: