В Україні знеструмлені 69 населених пунктів – ДСНС

Станом на 7:00 24 січня в Україні залишаються знеструмленими 69 населених пунктів у п’яти областях, повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій. Найбільше таких сіл і містечок, 46, в Одеській області.

Немає суттєвих змін у місті Вилкове на Одещині, де роботи з відновлення електропостачання тривають.

«Для енергозабезпечення насосної станції, двох шкіл та лікарні міста залучено 2 пересувні електростанції ДСНС. Населений пункт водопостачанням забезпечений, теплопостачанням – частково. У Вилківській міській лікарні облаштовано пункт обігріву для населення міста, додатково в житловому масиві встановлено мобільний пункт обігріву ДСНС», – інформують рятувальники.

До відновлення електропостачання населених пунктів залучено бригади обленерго.

дата публікації: 24-01-2018
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Придурок ківа отримав в рило від ветерана війни
розділ: Важливі новини, Україна і українці, Усі новини

Одіозний народний депутат України від “Опозиційною платформи – За життя” ілля ківа спробував побити відвідувача ресторану в Києві. За деякими даними, він є ветераном АТО. Відзначається, що інцидент стався в закладі Мосс 22 січня близько 12:00

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: