Волкер зустрівся з Тимошенко у США

Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер і лідер партії «Батьківщина» 5 лютого провели зустріч у Вашингтоні.

«Зустрівся сьогодні з Юлією Тимошенко, щоб обговорити, як миротворці ООН могли б сприяти відновленню української територіальної цілісності та важливу роль українського парламенту в реалізації «Мінська». Також йшлося про необхідність забезпечити повне вирішення і не допустити замороження конфлікту», – написав Курт Волкер на сторінці у Twitter.

У партії «Батьківщина» також підтвердили, що делегація на чолі з лідером Юлією Тимошенко перебуває у США для участі в заходах за програмою Національного молитовного сніданку. Згідно з повідомленням політсили, під час перебування у Сполучених штатах заплановане проведення низки робочих заходів.

«Керівництво Верховної Ради проінформоване про відрядження делегації «Батьківщини» за чинною процедурою», – йдеться в повідомленні.

Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер, крім офіційних зустрічей з представниками влади в Україні, періодично зустрічається і з представниками різних політичних сил. Так, 24 січня, перебуваючи в Україні, Курт Волкер зустрівся з представниками партії «Опозиційний блок» Юрієм Бойком та Сергієм Льовочкіним, заявивши про «цікаву дискусію».

Національний молитовний сніданок з президентом США, заснований ще в 1953 році, відбудеться у четвер у столиці США Вашингтоні. За традицією, сніданок відбувається кожного першого четверга лютого, а наступного дня відбудеться українська частина цього заходу.

дата публікації: 06-02-2018
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Зараз в Україні відсутній суд! За хабар в 20’000$ Олега Котенко він покарав штрафом 8’500 гривень
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

Солом’янський райсуд Києва визнав винним керівника відділу Національного інституту хірургії і трансплантології імені Шалімова за отримання хабара за трансплантацію печінки. Його покарання – штраф. У рішенні суду йдеться, що доктора зобов’язали виплатити штраф у розмірі 8500 гривень.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: