Палестинський лідер Махмуд Аббас прибув до Москви для зустрічі з Путіним

Голова Палестинської національної адміністрації Махмуд Аббас прибув до Москви 12 лютого, щоб зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним. Палестинський лідер прагне отримати запевнення у підтримці Росії на тлі зростання напруженості у відносинах своєї адміністрації зі США.

Аббас перебуває в Москві через два тижні після візиту прем’єр-міністра Ізраїлю Біндьяміна Нетаньягу.

Відносини між Вашингтоном та палестинцями ускладнилися після того, як 6 грудня американський президент Дональд Трамп заявив, що визнає Єрусалим столицею Ізраїлю. Палестинці вважають Єрусалим столицею своєї майбутньої держави.

Ізраїль приєднав Східний Єрусалим і оголосив усе місто своєю столицею. Цей крок не визнала міжнародна спільнота, і Аббас прагне переконатися в російській підтримці цієї позиції. Палестинський лідер також прагне підтримати міжнародний механізм мирних переговорів на Близькому Сході, щоб витіснити США як провідного гравця в цьому процесі.

 

дата публікації: 12-02-2018

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: