Україна співчуває росіянам через загибель людей в авіакатастрофі під Москвою – Клімкін

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін висловив співчуття громадянам Росії через катастрофу пасажирського літака.

«Висловлюю співчуття рідним та близьким загиблих в авіакатастрофі неподалік від Москви», – написав український міністр у мережі Twitter.

На борту пасажирського літака АН-148 авіакомпанії «Саратовські авіалінії», що виконував рейс з Москви в Орськ, перебувала 71 особа, у тому числі троє дітей і шестеро членів екіпажу. В результаті авіакатастрофи, яка сталася 11 лютого, ніхто не вижив.

«За попередньою інформацією консула, громадян України не було на борту літака Ан-148, що зазнав катастрофи в Підмосков’ї» – повідомив раніше у Twitter офіційний представник Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич.

Слідчий комітет Росії порушив справу про порушення правил безпеки експлуатації повітряного транспорту, в результаті чого загинули люди. Прокурори перевірять дотримання вимог законодавства при здійсненні технічного обслуговування літака і роботу диспетчерських служб, повідомили в Генпрокуратурі Росії.

дата публікації: 12-02-2018

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: