Прокуратура: суд продовжив арешт підозрюваних у вбивстві Вороненкова

Голосіївський районний суд Києва продовжив арешт підозрюваних в  вбивстві екс-депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Києва, термін тримання під вартою продовжили на 60 діб. 

16 червня 2017 року стало відомо, що в Павлограді на Дніпропетровщині правоохоронці здійснили обшук у помешканні й затримали громадського активіста Ярослава Тарасенка.

Правоохоронці заявляли, що, за даними прокуратури, Тарасенка підозрюють у тому, що саме він міг бути тим водієм, який автом привіз підозрюваного вбивцю Вороненкова на місце злочину і, ймовірно, мав вивезти звідти. За даними силовиків, також 39-річний уродженець Херсонської області брав участь в організації злочину і проводив спостереження за Вороненковим. 

Вороненкова вбили 23 березня 2017 року в центрі Києва. У результаті стрілянини також був поранений його охоронець і нападник, який пізніше помер від поранень.

Денис Вороненков, який у грудні 2016 року разом зі своєю дружиною, також колишнім депутатом російської Держдуми Марією Максаковою, переїхав до України, 14 лютого повідомив про отримання українського громадянства завдяки українському походженню своїх предків. В Україні колишній російський депутат раніше дав свідчення у справі про державну зраду щодо колишнього президента України Віктора Януковича.

 

дата публікації: 13-02-2018

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: