Азаров заявляє, що в Росії живе на заощадження і планує повернутися в Україну

Колишній прем’єр-міністр Микола Азаров заявляє про намір повернутися в Україну.

При цьому він не уточнив, коли планує це зробити.

«Із задоволення повернуся в Україну і буду жити на ті збереження, які у мене ще є… Я знаю, який агресивний режим зараз в Україні, але я повернуся», – сказав він під час прес-конференції в Москві.

Екс-прем’єр також повідомив, що проживає у Росії на заощадження, які у нього залишились. 

Після вбивств активістів на Майдані в лютому 2014 року на той час прем’єр-міністр Микола Азаров покинув територію України. За останніми даними, він перебуває в Росії.

У 2015 році в Росії Микола Азаров оголосив про створення «комітету порятунку України». Як тоді заявив Азаров, комітет має намір вимагати дострокових президентських, парламентських і місцевих виборів.

Щодо Азарова в Україні розслідується низка кримінальних проваджень.

дата публікації: 26-04-2018
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Трамп проти Коломойського
На шахрая Коломойського заведено чергову кримінальну справу в США і Україні. Пане Зеленський, у вас дуже каламутні друзі…
розділ: Важливі новини, Світові новини, Усі новини

Громадяни США Ігор Фруман і Лев Парнас, які є клієнтами Рудольфа Джуліані – особистого адвоката американського президента Дональда Трампа – написали заяву у правоохоронні органи України та США на Ігоря Коломойського

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: