Топ-чиновникам закупили горілки на 151 тисячу гривень – #Точно

27 квітня державне підприємство «Гарант-Сервіс» уклало угоду з Житомирським лікеро-горілчаним заводом на постачання горілки на 151 322 гривні. Така інформація міститься порталі публічних закупівель Prozorro, повідомляє #Точно, проект Радіо Свобода.

Зокрема, закуплено 650 пляшок горілки «Президентський стандарт», 210 пляшок горілки «Старий Житомир оновлена», 220 пляшок «Житомирський стандарт», 100 пляшок «Житомирська на бруньках». А також 15 сувенірних наборів у вигляді музичних скринь з горілкою «Президентський стандарт» усередині.

Підприємство «Гарант-Сервіс» входить в структуру Державного управління справами та обслуговує Адміністрацію президента України, Кабінет міністрів України, Верховну Раду України, Раду національної безпеки і оборони та інші органи влади.

В останній тиждень 2017 року Державне управління справами перерахувало на власне державне підприємство «Гарант-Сервіс» 182,1 тисячі гривень за послуги харчування на заходах за участю президента України Петра Порошенка. 

дата публікації: 02-05-2018

автор:


коментарі:

Головне

ЗК тусує
Зепрезидент повідомив, що тарифи від нього не залежать і полетів на моря
розділ: Важливі новини, Світові новини, Усі новини

Одні користувачі обурюються тим, як можна поїхати на відпочинок в момент, коли Кремль схвалює рішення про видачу російських паспортів для жителів так званих “ДНР” і “ЛНР”, інші – навпаки, не бачать в цьому нічого жахливого, адже Зеленський досі не вступив на посаду президента і “все одно нічого не може зробити”.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: