Аваков: в Україні потрібно створити атмосферу, коли бути неонацистом – нецікаво і невигідно

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляє, що в Україні потрібно створити атмосферу, коли бути неонацистом – нецікаво та невигідно. Про це він заявив під час зустрічі із дипломатами країн «Групи семи», коментуючи розслідування останніх нападів на ромські поселення.

«Ми багато уваги приділяємо неонацистським організаціям. У суспільстві має бути атмосфера, коли бути прихильником таких рухів – нецікаво, некруто та невигідно», – сказав міністр, якого цитує прес-служба Нацполіції.

Аваков також пропонує застосувати механізм тиску на представників неонацистських організацій – додаткові обмеження на в’їзд до країн ЄС. 

«Реакція на дії таких організацій з боку міжнародних партнерів має бути така ж, як і на кримінальні елементи, – обмеження в’їзду до цивілізованого світу. Наразі ми ведемо такі переговори із представниками іноземних держав», – сказав він. 

Читайте також – Мирослав Горват: «Що ми, роми, такого зробили, що нас переслідують, ненавидять та вбивають?»

За даними поліції, у цьому році до правоохоронців надійшли шість повідомлень щодо нападів на ромські поселення. 

дата публікації: 06-07-2018
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Убивця Лозінський
До відома прибічників ЗК-команди: убивця Лозінський купив зняття судимості і йде в депутати
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

Дніпровський районний суд міста Києва достроково зняв судимість з колишнього депутата Верховної Ради Віктора Лозінського, який був засуджений за вбивство жителя Кіровоградської області Валерія Олійника. За інформацією з достовірних джерел, Лозінський готується стати депутатом Верховної Ради України!!!!!

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: