«Довірена особа Путіна» погодилася «активно сприяти розкриттю злочину» – прокуратура

Керівниця кримського відділення російського громадського руху «Волонтери Перемоги», довірена особа російського президента Володимира Путіна на виборах Олена Одновол уклала угоду зі слідством, повідомила прокуратура Криму. Її умовами є «беззастережне визнання обвинуваченою своєї винуватості у вчиненні злочину, активне сприяння розкриттю злочину, відсутність обставин, що обтяжують покарання».

У прокуратурі повідомили, що 16 серпня Одновол визнали винною в посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України. Їй призначили покарання у вигляді трьох років та трьох місяців позбавлення волі з іспитовим терміном тривалістю три роки.

Спочатку керівниці кримського відділення російського громадського руху «Волонтери Перемоги» інкримінували державну зраду.

Про умовний вирок Одновол 16 серпня повідомила уповноважений Росії з прав людини в Росії Тетяна Москалькова.

25 квітня суд у Херсоні заарештував Одновол на 60 діб без застави. Згодом тримання під вартою продовжили.

Українські правоохоронці стверджували, що вона незаконно організувала і проводила в анексованому Криму і Севастополі збір підписів на підтримку висування Володимира Путіна кандидатом на посаду президента Росії на виборах 2018 року.

Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості». Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією 20 лютого 2014 року.

дата публікації: 17-08-2018
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Зе+Богдан
Президент Зеленський порушує закони України і ми українці-президенти маємо право робити теж саме
розділ: Важливі новини, Україна і українці, Усі новини

Зеленський порушив пункт 1 частини другої статті 90 Конституції України і закон про люстрацію. Юридичні докази не існування з 2016 року коаліції відсутні. Андрій Богдан працював на високих посадах за часів убивці і зрадника януковича, тому він підпадає під заборону займати державні посади згідно із законом про люстрацію і не має права ставати головою АП.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: