Холдинг «Артем» розпочинає серійне виробництво 152-міліметрових снарядів – Порошенко

Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» завершила випробування 152-міліметрових снарядів для артилерійської системи «Гіацинт» та переходить до серійного виробництва цих снарядів, повідомив 20 серпня президент України Петро Порошенко.

Читайте також: Порошенко показав українські снаряди для системи «Гіацинт»

«Наступний наш крок – у короткий термін перейти до виробництва снарядів і для інших артилерійських систем у калібрах від 100 міліметрів до натівського калібру у 155 міліметрів. Продовжуємо посилювати обороноздатність українського війська!» – написав Порошенко у Facebook.

Перші вогневі випробування артилерійських боєприпасів калібру 152 міліметрів власного виробництва державний холдинг «Артем» провів на Чернігівщині ще в березні. Проведена в липні серія випробувань під контролем представників міністерства оборони була наступним етапом підготовки до серійного виробництва цієї зброї.

дата публікації: 20-08-2018

автор:


коментарі:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: