Майже 800 тисяч гривень пенсії отримав прокурор ГПУ за неповний 2018 рік – #Точно

Начальник слідчого відділу управління з розслідування злочинів, вчинених на тимчасово окупованих територіях Генеральної прокуратури України Олег Трачук за сім місяців 2018 року отримав від Пенсійного фонду понад 782 тисячі гривень пенсійних виплат. Про це йдеться в Єдиному державному реєстрі декларацій, повідомляє #Точно, проект Радіо Свобода.

Щомісячна пенсія прокурора сягає 87 579 гривень.

За весь минулий рік Олег Трачук задекларував отриману пенсію у розмірі 61,9 тисячі гривень, а також зарплату від ГПУ – 634 тисячі гривень.

У 2017 році програма «Схеми», спільний проект Радіо Свобода і телеканалу «UA:Перший», повідомляла про «нові хитрощі», за яких прокурори через рішення суду можуть домогтися пенсії у десятки тисяч гривень.

 

 

дата публікації: 21-08-2018
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Зе слуга Ко
Ещё доказательства, что Зеленский – это клоун Коломойского, а Беня – раб Путина и враг Украины
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

В течение двух последних лет Владимир Зеленский по меньшей мере одиннадцать раз летал в Женеву, когда там жил олигарх Игорь Коломойский, а после переезда олигарха в Израиль летом 2018-го Зеленский еще дважды слетал в Тель-Авив. В каждой второй поездке Зеленского сопровождал юрист олигарха Андрей Богдан, который в итоге стал главным юридическим советником кампании Зеленского на выборах президента.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: