19 людей зникли в Донецьку після смерті Захарченка – правозахисник

19 людей зникли в Донецьку після вбивства ватажка угруповання «ДНР» Олександра Захарченка, повідомив представник омбудсмена в Донецькій та Луганській областях, правозахисник Павло Лисянський у коментарі «РБК-Україна». При цьому він посилається на жителів непідконтрольного українській владі міста.

«19 безвісти зниклих поки. Також близько 50 затриманих, однак близько 10 вже відпустили», – сказав Лисянський 1 вересня.

Читайте також – Смерть Захарченка: чисто російське вбивство

42-річний Захарченко загинув 31 серпня внаслідок вибуху в ресторані в центрі контрольованого бойовиками Донецька. «Виконувачем обов’язків» ватажка угруповання «ДНР» став Дмитро Трапезников.

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова повідомляла, що після смерті Захарченка в Донецьку відбуваються масові затримання людей. 

дата публікації: 02-09-2018
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Служка бєні олександр дубінський подавав документи на отримання громадянства Румунії
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Журналісти-розслідувачі отримали документи, які підтверджують, що у грудні 2017 року олександр дубінський подав заявку на отримання громадянства Румунії. А Національне агентство з питань громадянства Румунії присвоїло йому персональний номер

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: