Російська поліція працюватиме у Білорусі на двох спортивних турнірах

Голова Міністерства внутрішніх справ Білорусі Ігор Шуневич підтвердив, що співробітників МВС Росії запросили до Білорусі, і вони працюватимуть у країні під час проведення Європейських ігор 2019 року і чемпіонату світу з хокею в 2021 році.

«Російські колеги з Міністерства внутрішніх справ делегують нам своїх співробітників на час проведення II Європейських ігор і чемпіонату світу з хокею. Це, безумовно, підвищить ефективність вжитих заходів щодо забезпечення громадського порядку», – підкреслив Шуневич.

Міністр внутрішніх справ Росії Володимир Колокольцев раніше висловив подяку білоруським колегам за сприяння при підготовці і під час проведення чемпіонату світу з футболу в Росії (він пройшов влітку 2018 року). Про те, що білоруська міліція брала участь в охороні чемпіонату світу, раніше МВС Росії не повідомляло.

За словами Шуневича, до роботи під час спортивних заходів у Білорусі влада хоче залучити і поліцію з інших країн, але з яких саме – не пояснив.

Другі Європейські ігри пройдуть у Мінську з 21 по 30 червня 2019 року. На час їх проведення президент Білорусі Олександр Лукашенко дозволив їхнім учасникам і глядачам безвізовий в’їзд у країну. Також у Білорусі вже півтора року діє режим безвізового в’їзду для громадян 80 країн (зараз вони можуть залишатися в країні 30 днів після в’їзду), але тільки в разі прильоту в аеропорт Мінська).

Влада Білорусі очікує, що на Європейські ігри в Мінськ приїдуть близько 30 тисяч іноземних туристів.

 

 

дата публікації: 19-09-2018

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: