Російський омбудсмен Москалькова обіцяла простежити за розглядом клопотання про відвідання Балуха в СІЗО – Денісова

Уповноважений з прав людини Росії Тетяна Москалькова відреагувала на клопотання своєї української колеги Людмили Денісової про відвідання українським омбудсменом активіста Володимира Балуха, що голодує у СІЗО в анексованому Криму. Про це Денісова написала у Facebook, оприлюднивши також текст листа від російського омбудсмена.

«Нічого нового, окрім банальної відписки. А от результати розгляду звернення Москалькова обіцяє повідомити окремо. Продовжую наполягати на синхронних відвідуваннях Балуха-Вишинського. У такий спосіб я зможу особисто зустрітися з українцем, який голодує 202-ий день. У той же час, Уповноважений в РФ зможе відвідати Кирила Вишинського», – зазначила Людмила Денісова.

За її словами, російський уповноважений з прав людини не була у Володимира Балуха жодного разу.

Читайте також: Без нього його судили: як суд у Криму розглядав апеляцію Володимира Балуха

Засудженому в анексованому Росією Криму українському активісту Володимирові Балуху залишилося відбувати покарання трохи більше року. За даними адвоката українця Дмитра Дінзе, у Балуха, який на сьогодні голодує вже понад 200 днів, є підозра на виразку або панкреатит. Як заявив Дінзе 4 жовтня, засуджений активіст голодує в полегшеному режимі, він вживає деякі продукти: «мед, воду, пісні продукти, кашу».

Напередодні підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму змінив вирок Балуху, засудженому до п’яти років колонії, засудивши його до 4 років і 11 місяців колонії і штрафу в розмірі 10 тисяч рублів (близько 4 тисяч гривень). Активіста засудили до такого тюремного терміну за сукупністю двох кримінальних справ.

Володимир Балух продовжує безстрокове голодування, яке він оголосив 19 березня 2018 року на знак протесту проти переслідування. Суд в анексованому Криму засудив активіста до п’яти років позбавлення волі за сукупністю двох справ проти нього: за звинуваченням у зберіганні боєприпасів і побитті начальника ізолятора тимчасового тримання. Балух і його захист звинувачення відкидають.

Правозахисники наголошують, що причиною переслідування Балуха в анексованому Росією Криму стала його проукраїнська позиція.

дата публікації: 06-10-2018
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Зе+Хомчак
Зеленський призначив випускника московського військового училища Хомчака начальником Генштабу – Головнокомандувачем ЗС України
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Руслан Хомчак закінчив Московське загальновійськове училище. А стрімкий кар’єрний зліт Хомчака розпочався після приходу до влади убивці і зрадника януковича. У 2011 році полковник Хомчак указом Президента України № 859/2011 від 23 серпня 2011 року отримує військове звання генерал-майора. У травні 2012 його підвищують з посади начальника штабу 8-го армійського корпусу до командира 6-го армійського корпусу, а у серпні 2013 року присвоюють військове генерал-лейтенанта.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: