Британська влада ігнорує звернення Києва щодо діяльності Філіпса – дипломати

Влада Великої Британії ігнорує звернення українських дипломатів щодо діяльності проросійського журналіста та блогера зі Сполученого королівства Грема Філіпса. Про це повідомили 5 листопада у посольстві України у Лондоні.

«В черговий раз Грем Філіпс вилазить зі шкіри, щоб догодити кремлівським кураторам. На цей раз спроба спровокувати українського посла в Австрії Олександра Щербу. Шкода, що британська влада ігнорує звернення посольства щодо протиправної діяльності проросійського клоуна, який паплюжить статус громадянина Британії», – ідеться у повідомленні.

Британець у своїх матеріалах неодноразово підтримував російську владу та дії підтримуваних нею бойовиків на Донбасі. Зокрема, у вересні 2016 року під час обміну він називав звільненого з полону бойовиків українця Володимир Жемчугова «зомбі».

Тоді посольство України закликало британську владу розслідувати дії Філіпса та покарати його за антиукраїнську пропаганду.

У жовтні 2018 року українська влада звернулася до німецької через здійснений Філіпсом акт вандалізму на могилі провідника ОУН Степана Бандери в Мюнхені.

дата публікації: 06-11-2018

автор:


коментарі:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: