МінТОТ: У жовтні до портів окупованого Криму зайшли 20 суден-порушників

З 01 по 31 жовтня до портів тимчасово окупованого Криму зайшли 20 танкерів та вантажних суден-порушників. Про це повідомили у міністерстві з питань тимчасово окупованих територій.

«19 суден були під прапором Російської Федерації  та одне – під прапором Сирійської Арабської Республіки. Загалом цими суднами здійснено 45 заходів до портів Севастополя та Керчі», – ідеться у повідомленні.

На рейдах у акваторіях портів Севастополя, Феодосії та Керчі зафіксовано п’ять суден: чотири під російським прапором та один під прапором Республіки Коморських Островів.

22 жовтня у міністерстві зазначили, що від початку поточного року кількість заходів суден іноземних держав до портів окупованого Росією Криму зменшилась

За законодавством України, морські порти, розташовані в окупованому Росією Криму (Євпаторія, Керч, Севастополь, Феодосія, Ялта) є закритими для судноплавства.

дата публікації: 08-11-2018

автор:


коментарі:

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: