Чехія внесла Україну до списку безпечних країн – посол

Міністерство внутрішніх справ Чехії розширило список безпечних країн, внісши до нього, зокрема, Україну, повідомив у Facebook посол України в Чехії Євген Перебийніс.

«Цей список використовується при розгляді прохань про надання політичного притулку. Відтепер заяви на отримання притулку в Чехії розглядатимуться лише від тих громадяни України, які прибули з окупованих Росією українських регіонів – Автономної Республіки Крим та ОРДЛО. Звернення громадян з інших регіонів України автоматично вважатимуться безпідставними», – написав Перебийніс.

Він процитував слова міністра внутрішніх справ Чехії Яна Гамачека, який 29 листопада в інтерв’ю газеті «Право» заявив, що згідно з проведеним аналізом, «Україна належить до країн, де Конституція забезпечує основоположні права і свободи, включно зі свободою пересування», тому чеська влада не бачить причин для того, щоб не включити її до безпечних країн.

А заступник голови комітету у закордонних справах Палати депутатів парламенту Чехії Ян Ліпавський додав, що «запровадження воєнного стану в деяких регіонах України строком на один місяць не є перешкодою для того, щоб ми вважали Україну безпечною країною».

26 листопада Верховна Рада проголосувала за запровадження воєнного стану терміном на 30 діб у внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії та в 10 областях України. Це Вінницька, Луганська, Донецька, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Чернігівська, Херсонська.

До такого кроку вдалися після того, як 25 листопада російські прикордонники у Керченській протоці відкрили вогонь по трьох українських кораблях і захопили їх, а також 24 моряків екіпажу.

 

дата публікації: 29-11-2018
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Не спи моя Рідна Земля, прокинься Моя Україно!
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Я думаю уже більшість учасників секти бекаючої маси “73%” зрозуміли, що грошей і дешевих комунальних послуг зелений вова оманський їм не дасть. Тому слухайте пісню, дивіться відеоряд, думайте над словами, згадуйте добрим словом Героїв, тримайте порох сухим і готуйтесь до нового Майдану!

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: