«Бориспіль» повідомляє про складнощі в роботі через туман

Аеропорт «Бориспіль» працює в режимі обмеженої видимості, йдеться в заяві прес-служби. Клієнтів просять перевіряти актуальний час вильоту або прибуття рейсів.

«У зв’язку з ускладненими погодними умовами (туман) та можливим перенесенням часу вильоту та прибуття вашого рейсу просимо перевіряти розклад польотів», – йдеться в оголошенні на сторінці компанії.

За повідомленням, в роботі аеропорту задіяні обидві злітно-посадкові смуги.

Про скасування або перенаправлення рейсів компанія окремо не повідомляє. Однак, Згідно з даними сайту Flightradar24, протягом вечора 9 грудня кілька рейсів, які мали прибути до «Борисполя», були перенаправлені в інші летовища – «Жуляни», Одеський, Харківський і Львівський міжнародні аеропорти.

Ще два рейси замість «Борисполя» були спрямовані до Будапешта і Варшави. Звідти вони пізніше повертаються до «Борисполя» або ж таке повернення заплановане.

дата публікації: 09-12-2018
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

ЗК тусує
Зепрезидент повідомив, що тарифи від нього не залежать і полетів на моря
розділ: Важливі новини, Світові новини, Усі новини

Одні користувачі обурюються тим, як можна поїхати на відпочинок в момент, коли Кремль схвалює рішення про видачу російських паспортів для жителів так званих “ДНР” і “ЛНР”, інші – навпаки, не бачать в цьому нічого жахливого, адже Зеленський досі не вступив на посаду президента і “все одно нічого не може зробити”.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: