Посли країн ЄС дали «зелене світло» продовженню санкцій проти Росії

Посли країн-членів Євросоюзу погодили подовження теріну дії економічних санкцій проти Росії, повідомляє кореспондент Радіо Свобода в Брюсселі.

Він заявляє, що відповідна офіційна заява від Євросоюзу буде оприлюднена протягом тижня, починаючи з 17 грудня.

Водночас пакет санкцій не був доповнений внаслідок Керченської кризи 25 листопада, коли прикордонники Росії захопили в полон три українські військові кораблі і 24 моряків. 

Читайте також: ЄС продовжив санкції щодо Росії, але не додав «Азовського пакету»​

Про рішення Євросоюзу подовжити економічні санкції проти Москви за агресію на Донбасі і в Криму стало відомо 13 грудня. Президент Європейського парламенту Дональд Туск пояснив його відсутністю прогресу у виконанні Кремлем Мінських угод.

дата публікації: 17-12-2018

автор:


коментарі:

Головне

Зе+Богдан
Підтримай петицію за відставку Глави Адміністрації Президента України Богдана Андрія Йосиповича
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Ми, громадяни України, вимагаємо негайної відставки Глави Адміністрації Президента України Богдана Андрія Йосиповича через порушення закону про очищення влади (люстрацію). Відповідно до відкритої інформації, Богдан двічі працював в уряді Азарова, а звільнив уже Яценюк після Революції Гідності 5.03.2014 року.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: