Посли країн ЄС дали «зелене світло» продовженню санкцій проти Росії

Посли країн-членів Євросоюзу погодили подовження теріну дії економічних санкцій проти Росії, повідомляє кореспондент Радіо Свобода в Брюсселі.

Він заявляє, що відповідна офіційна заява від Євросоюзу буде оприлюднена протягом тижня, починаючи з 17 грудня.

Водночас пакет санкцій не був доповнений внаслідок Керченської кризи 25 листопада, коли прикордонники Росії захопили в полон три українські військові кораблі і 24 моряків. 

Читайте також: ЄС продовжив санкції щодо Росії, але не додав «Азовського пакету»​

Про рішення Євросоюзу подовжити економічні санкції проти Москви за агресію на Донбасі і в Криму стало відомо 13 грудня. Президент Європейського парламенту Дональд Туск пояснив його відсутністю прогресу у виконанні Кремлем Мінських угод.

дата публікації: 17-12-2018
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Хомчака у відставку
Підтримай петицію за відставку начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України Хомчака Р. Б.
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України Хомчак Руслан Борисович призначений на посаду з порушенням Конституції України. Подання Міністра оборони України на призначення Хомчака Р.Б. на посаду начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України не було.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: