Жебрівський повідомив, що направив заяву про складання своїх повноважень аудитора НАБУ

Павло Жебрівський повідомив, що направив до Адміністрації президента заяву про складання своїх повноважень аудитора Національного антикорупційного бюро України.

«15.11.18 я направив заяву про складання своїх повноважень аудитора НАБУ до Адміністрації президента України і з сьогоднішнього дня вважаю себе вільним від цих обов’язків. Я поновлюю свою участь у політичному процесі, у тому числі – для боротьби з корупцією», – заявив Жебрівський у Facebook.

Він зазначив, що для початку роботи аудиторів НАБУ необхідно ухвалити ряд документів, положень, затвердити процедури та визначити бюджет процесу, однак «Верховна Рада України це ігнорує».

У травні 2017 року аудитором НАБУ від уряду став професор Михайло Буроменський. 7 червня 2018 року Верховна Рада вирішила делегувати до комісії з аудиту Національного антикорупційного бюро України професора, доктора юридичних наук Володимира Василенка. 19 червня президент України Петро Порошенко за своєю квотою призначив аудитором колишнього голову Донецької військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського.

Комісія зовнішнього контролю НАБУ має щороку проводити незалежну оцінку (аудит) роботи бюро, у тому числі – шляхом вибіркового аудиту кримінальних проваджень, в яких бюро завершило досудове розслідування.

Негативний висновок аудиту є єдиною законною підставою для позачергового звільнення директора НАБУ з посади та зменшення рівня бюджетного фінансування правоохоронного органу.

дата публікації: 19-12-2018

автор:


коментарі:

Головне

Потрійні громадянства ЗК-команди
THE GAME IS OVER! У Зеленського і його помічників виявлені російські та ізраїльські паспорти!
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Неназване джерело у виборчому штабі кандидата Зеленського повідомило репортерському об’єднанню “Міждержавна Група” сенсаційну інформацію. У ключових членів Зе-команди є громадянство інших держав, що є грубим порушушенням Конституції – Основного Закону України, а саме Статті 4:В Україні існує єдине громадянство. Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються законом.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: