У Москві затримали пікетувальників на підтримку Сенцова

У Москві поблизу будинку адміністрації президента Росії затримали учасників одиночних пікетів на українського режисера Олега Сенцова, за обмін ув’язненими між Росією та Україною та проти війни, повідомляє російська служба Радіо Свобода.

Як написала у Facebook російська громадська активістка Вікторія Івлєва, учасників пікетів затримали через провокаторів. Зокрема, за її словами, до одного з пікетувальників – Аркадія Конікова – підійшов з плакатом невідомий, після чого Конікова затримали нібито за порушення правил одиночного пікетування.

Були затримані також Ольга Мазурова (співробітники поліції сказали, що надійшло повідомлення про вчинення нею хуліганства) та Костянтин Котов.

Як повідомило видання ОВД-Инфо, у поліцейському відділку згадані особи написали пояснювальні, після чого їх відпустили.

Олег Сенцов протестував проти анексії Криму, в березні 2014 року його затримали російські силовики, звинуватили в тому, що він нібито хотів підірвати пам’ятник Леніну в Сімферополі, підпалити офіс колишньої Партії регіонів. На суді він заявив про тортури і політичне переслідування. Йому дали 20 років в’язниці.

дата публікації: 21-12-2018

автор:


коментарі:

@Правда України

Головне

Коломойського в тюрму
Українці, не дамо злодію Коломойському знову вкрасти у нас гроші через повернення йому Приватбанку. Бєню в тюрму!
post: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Міжнародний шахрай Коломойський, за яким полює ФБР, знову намагається обікрасти українців. Але ми, патріоти України, не дамо йому цього зробити. Зараз він сховав свій товстий і смердючий зад в Ізраїлі і шляхом підкупу маніпулює корумпованими українськими суддями. Пропонуємо надати йому можливість прилетіти в Україну, а тут закрити його в тюрмі назавжди і позбавити усього вкраденого! А акції Приватбанку розподілити між усіма громадянами України порівну, адже цей банк є державним, хай він стане дійсно НАРОДНИМ!

Read more

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: