У Лондоні після нападу з ножем на людину затримали 39 осіб

У Лондоні після нападу, внаслідок якого отримав ножові поранення чоловік, поліція затримала 39 осіб за підозрою у замаху на вбивство.

Інцидент відбувся вранці 31 грудня у районі Хаммерсміт, що в західному Лондоні.

У поліції розповіли, що постраждалого переслідували «чоловіки та жінки» після «незначної суперечки» в магазині. Після нападу підозрювані зайшли в будинок, де була вечірка. Поліцейські намагалися поговорити з людьми в квартирі, однак, оскільки вони відмовилися співпрацювати, присутніх на вечірці затримали. Наразі вони залишаються під вартою.

Постраждалого віком за 30 років госпіталізували у критичному стані.

дата публікації: 31-12-2018

автор:


коментарі:

@Правда України

Головне

Коломойський
Хороша міна при поганій грі: мене посадять, а я не боюся . Коломойський підтвердив розслідування ФБР США проти нього
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

Громадянин Ізраїлю Ігор Коломойський підтвердив, що Федеральне бюро розслідувань Сполучених Штатів Америки здійснює розслідування щодо нього і його подільника Боголюбова, але він дуже сподівається, що воно нічим не завершиться, оскільки вважає, що нічого протизаконного в цьому житті він не робив. Адже кинути лохів українців, за філософією Коломойського-Боголюбова – це не злочин, а досягнення, достойне поваги!

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: