Троє людей поранені ножем у британському Манчестері (+відео)

Троє людей, серед яких поліцейський, зазнали ножових поранень у результаті нападу невідомого чоловіка в метро британського міста Манчестера пізно ввечері 31 грудня. Двоє постраждалих мають серйозні поранення, а їхньому життю нічого не загрожує. Поліцейський був легко поранений і вранці 1 січня виписався з лікарні.

Нападник затриманий. Мотиви його вчинку з’ясовуються. За словами очевидців, він вигукував «Аллаху Акбар». Співробітник Бі-бі-сі, що став свідком інциденту, заявив, що зловмисник пов’язував свої дії з «бомбардуваннями в інших країнах».

Розслідування веде контртерористичний підрозділ поліції Великої Британії.

У 2017 році у Великій Британії сталося п’ять терактів, у яких загинули понад 30 людей. Найбільшим став теракт під час концерту на стадіоні в Манчестері 22 травня. Тоді загинули 22 людини, в тому числі діти. Майже 60 людей були поранені. У Великій Британії діють підвищені заходи безпеки. Співробітники спецслужб заявляють, що вживають безпрецедентних заходів для боротьби з радикальними ісламістами.

дата публікації: 01-01-2019

автор:


коментарі:

Головне

Портнов-Коломойський
Шахрай Коломойський забрехався: ні! ми з Портновим не дружимо, але… позавчора бачилися!!!
розділ: Бізнес, Важливі новини, Усі новини

В інтерв’ю програмі журналістських розслідувань, оприлюдненому в четвер, на питання журналістів, чи має А.Портнов якийсь стосунок до команди В.Зеленського, бізнесмен Коломойський відповів: “Ні, ніякого …. Як чорт від ладану”. Разом з тим бізнесмен зазначив, що сам він уже 20 років перебуває в добрих стосунках з А.Портновим, і додав, що остання зустріч з екс-заступником АП у нього відбулася за день до запису інтерв’ю.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: