Парубій: Вселенський патріарх Варфоломій підтвердив, що приїде найближчим часом до Києва – відео

Голова Верховної Ради Андрій Парубій розповів в ексклюзивному коментарі Радіо Свобода, що Вселенський патріарх Варфоломій підтвердив намір приїхати до Києва. За словами спікера парламенту, патріарх планує візит в Україну «найближчим часом».

«Я мав із ним розмову. Він подякував мені і ще раз підтвердив, що його слово про те, що він приїде до України, залишається актуальним. Ми будемо узгоджувати дати. Ми маємо на цю тему розмову із президентом України» – розповів Парубій.

дата публікації: 05-01-2019

автор:


коментарі:

Головне

Зе-мултимільйонер
Ніби народний президент Зеленський виявився власником з десятка квартир і будинків в Україні, анексованому Криму, Італії та Британії
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

Серед нерухомості, якої володіє Зеленський вказані будинок площею 353,5 квадратних метри та земельна ділянка у 1200 квадратів у Київській області, три квартири у Києві – 131,9, 254,5 та 198,6 квадратів, квартира у анексованому Криму, 15-кімнатна вілла в Італії і …

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: