У 2018 році за політично мотивованими справами в Криму затримали 37 людей – правозахисники

У 2018 році за політично мотивованими справами в анексованому Росією Криму затримали 37 людей, повідомила керівниця Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник в ефірі «Громадського телебачення».

З них 13 – це цивільні особи, серед них є громадянські активісти. Ще 24 людини – затримані російськими прикордонниками українські моряки.

«Це був ще один рік окупації з відповідними наслідками для кримчан, з новими репресіями і новими кримінальними справами. Більш того, це був рік з новими страшними трагедіями, яких не було ніколи при Україні. Мова йде про страшну трагедію у Керчі, де загинула 21 людина. І навіть якщо розглядати версію російського слідства про «масове вбивство», хоча ми не віримо в ефективність цього розслідування, то все одно в цьому є вина Російської Федерації», – сказала Скрипник.

Порушення прав людини в окупованому Росією Криму встановленою там із Москви владою викликає широке занепокоєння в Україні і у світі. Зокрема, цим порушенням присвячені вже три резолюції Генеральної асамблеї ООН, ухвалені 2016, 2017 і 2018 року. Росія заперечує, що коїть ці порушення.

дата публікації: 07-01-2019

автор:


коментарі:

@Правда України

Головне

Зе-президент
Чи Зеленський принесе Україні мир, якого в Ізраїлі не можуть досягти уже 70 років? Чи це спроба повторення зрадливої політики януковича?
розділ: Важливі новини, Україна і українці, Усі новини

Припинення вогню Ізраїлем означає знищення цієї держави варварами з якими неможливо домовитися! Те ж саме стосується і України. Тому у нас є лише один шлях: швидке нарощування військової потужності і повернення в світовий клуб ядерних держав. Бо скажений московський пес боїться лише палки і не здатний до компромісів.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: