У Парижі стався потужний вибух у булочній, є поранені

У центральному районі Парижа вранці 12 січня стався потужний вибух в одній із булочних – у деяких сусідніх будівлях повилітали шибки.

Поліція повідомляє про кількох постраждалих. Французький телеканал BFM повідомив, що 12 осіб перебувають у важкому стані.

 

Очевидці розповідали, що бачили, як рятувальники несли на носилках до машини швидкої допомоги одну людину, ще кілька людей отримали забої або легкі поранення, їм надавали допомогу на місці. ЗМІ повідомляють, що постраждало загалом не менше ніж 20 осіб.

Інцидент стався в пекарні Hubert Boulangerie Pâtisserie, яка розташована на розі Rue de Trévise і Rue Sainte-Cécile в 9-му арондісмані Парижа.

За попередньою версією, причиною вибуху був витік газу.

Зараз на місці працюють приблизно 200 пожежників і 100 поліцейських.

Очевидці повідомляють, що в булочній почалася пожежа, були пошкоджені також кілька автомобілів, припаркованих поруч із будівлею.

Жителів прилеглих будинків евакуювали.

дата публікації: 12-01-2019

автор:


коментарі:

@Правда України

Головне

Павло Клімкін
Україна готова відмовитися від Мінських угод, якщо деякі європейські держави доб’ються зняття санкцій з росії в Раді Європи
розділ: Важливі новини, Світові новини, Усі новини

«Мене вчора багато хто запитував, як буде Рада Європи діяти щодо санкцій проти рф. Я їм чесно сказав: якщо ви вчините так, як хочуть кілька країн, я того ж дня вийду і скажу, що, по-перше, «Мінська» у нас тепер немає, і, по-друге, його вбили не тільки в Москві, але і ви – послідовно», – заявив Павло Клімкін у Брюсселі.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: