Радіо Свобода відновлює роботу своєї редакції в Болгарії

Корпорація Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода відновлює роботу для аудиторії в Болгарії: відкрився новий сайт медіакорпорації болгарською мовою.

Радіомовлення для слухачів в Болгарії, розпочате в 1950 році, зупинили у 2004 році, одночасно з припиненням мовлення на Естонію, Латвію, Литву, Словаччину, Хорватію і Румунію. Тоді було визнано, що в цих державах взяли гору принципи демократії, свободи інформації та свободи слова, і необхідність в зовнішньому радіомовлення на ці країни відпала.

Рішення про відновлення роботи болгарської редакції пов’язано, зокрема, зі складністю суспільно-політичних демократичних перетворень, з якими в останні роки зіткнулася Болгарія. Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода відновлює свою роботу у форматі цифрової платформи з мультимедійним.

В середині січня відновила роботу ще одна редакція Радіо Свобода – в Румунії.

Раніше Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода працювало в країнах Східної Європи до їхнього вступу в Європейський союз та НАТО.

РВЄ/РС є незалежною медіакорпорацією, котру фінансує Конгрес США через гранти, які надає через Американське агентство глобальних медіа (U.S. Agency for Global Media, USAGM).

Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода керується законодавством США для надання точного, об’єктивного та професійного журналістського продукту для своєї аудиторії. Американським урядовцям, включно з керівництвом USAGM, заборонено втручатися в журналістську подачу інформації РВЄ/РС.

дата публікації: 21-01-2019

автор:


коментарі:

@Правда України

Головне

Потрійні громадянства ЗК-команди
THE GAME IS OVER! У Зеленського і його помічників виявлені російські та ізраїльські паспорти!
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Неназване джерело у виборчому штабі кандидата Зеленського повідомило репортерському об’єднанню “Міждержавна Група” сенсаційну інформацію. У ключових членів Зе-команди є громадянство інших держав, що є грубим порушушенням Конституції – Основного Закону України, а саме Статті 4:В Україні існує єдине громадянство. Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються законом.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: