Теракт у християнському соборі на Філіппінах: від двох вибухів загинули 27 людей

Щонайменше 27 людей загинули і не менше від 81 отримали поранення в результаті двох вибухів на острові Холо на півдні Філіппін, повідомляє Associated Press. Вранці в неділю вибухнула бомба під час недільного богослужіння в римо-католицькому соборі Пресвятої Діви Марії з гори Кармель.

Після того як до місця події прибули військові та поліція, на розташованій поблизу парковці спрацював другий вибуховий пристрій.

Серед загиблих ідентифіковані 15 відвідувачів храму і п’ятеро співробітників силових органів Філіппін. Відповідальність за теракт наразі на себе ніхто не взяв.

Південні райони Філіппін населені переважно мусульманами в переважно католицькій країні. Частина населення підтримує сепаратистські рухи, які вимагають незалежності мусульманської частини Філіппін. У конфлікті за останні 50 років загинули близько 150 тисяч осіб.

Минулого тижня на півдні Філіппін відбувся референдум, на якому місцеві жителі висловилися за створення автономного регіону. Однак виборці провінції Сулу, в яку входить острів Холо, проголосували проти автономії.

дата публікації: 27-01-2019

автор:


коментарі:

@Правда України

Головне

Портнов-Коломойський
Шахрай Коломойський забрехався: ні! ми з Портновим не дружимо, але… позавчора бачилися!!!
post: Бізнес, Важливі новини, Усі новини

В інтерв’ю програмі журналістських розслідувань, оприлюдненому в четвер, на питання журналістів, чи має А.Портнов якийсь стосунок до команди В.Зеленського, бізнесмен Коломойський відповів: “Ні, ніякого …. Як чорт від ладану”. Разом з тим бізнесмен зазначив, що сам він уже 20 років перебуває в добрих стосунках з А.Портновим, і додав, що остання зустріч з екс-заступником АП у нього відбулася за день до запису інтерв’ю.

Read more

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: