Теракт у християнському соборі на Філіппінах: від двох вибухів загинули 27 людей

Щонайменше 27 людей загинули і не менше від 81 отримали поранення в результаті двох вибухів на острові Холо на півдні Філіппін, повідомляє Associated Press. Вранці в неділю вибухнула бомба під час недільного богослужіння в римо-католицькому соборі Пресвятої Діви Марії з гори Кармель.

Після того як до місця події прибули військові та поліція, на розташованій поблизу парковці спрацював другий вибуховий пристрій.

Серед загиблих ідентифіковані 15 відвідувачів храму і п’ятеро співробітників силових органів Філіппін. Відповідальність за теракт наразі на себе ніхто не взяв.

Південні райони Філіппін населені переважно мусульманами в переважно католицькій країні. Частина населення підтримує сепаратистські рухи, які вимагають незалежності мусульманської частини Філіппін. У конфлікті за останні 50 років загинули близько 150 тисяч осіб.

Минулого тижня на півдні Філіппін відбувся референдум, на якому місцеві жителі висловилися за створення автономного регіону. Однак виборці провінції Сулу, в яку входить острів Холо, проголосували проти автономії.

дата публікації: 27-01-2019

автор:


коментарі:

Головне

Зе+Хомчак
Зеленський призначив випускника московського військового училища Хомчака начальником Генштабу – Головнокомандувачем ЗС України
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Руслан Хомчак закінчив Московське загальновійськове училище. А стрімкий кар’єрний зліт Хомчака розпочався після приходу до влади убивці і зрадника януковича. У 2011 році полковник Хомчак указом Президента України № 859/2011 від 23 серпня 2011 року отримує військове звання генерал-майора. У травні 2012 його підвищують з посади начальника штабу 8-го армійського корпусу до командира 6-го армійського корпусу, а у серпні 2013 року присвоюють військове генерал-лейтенанта.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: