Ірина Луценко заявила про позов до суду проти Гриценка – через сина

Депутат Верховної Ради Ірина Луценко заявила 30 січня про намір позиватися до суду проти кандидата в президенти України Анатолія Гриценка через його висловлювання, нібито її чоловік, генеральний прокурор Юрій Луценко переховував сина від участі в бойових діях на Донбасі.

«Від імені всіх матерів наших захисників Вітчизни подам на Гриценка до суду. І всі гроші віддам на потреби армії», – написала Ірина Луценко у Facebook.

Раніше 30 січня в цій же соцмережі Юрій Луценко дав «24 години «чесному» полковнику для вибачення». «Мій син пішов у 2014 на фронт добровольцем і служив солдатом 2 гармати 1 вогневого взводу 2 батареї 1 гаубичного дивізіону 55 Запорізької бригади», – вказав очільник ГПУ.

Цього ж дня Гриценко також у Facebook заявив: «Я знаю, що Луценко-син дійсно доброволець, воїн, знаю, що він був в АТО, хоча й далеко не рік, як інші. Але воював, тому честь синові і хвала. Якщо мої слова його якось зачепили, то Луценкові-сину я приношу свої вибачення». Водночас вибачатися перед Юрієм Луценком політик відмовився, назвавши генпрокурора «патологічно брехливим».

дата публікації: 30-01-2019

автор:


коментарі:

@Правда України

Головне

Портнов зрадник
Як дегенерат Портнов служив Віктору Януковичу і допомагав йому обкрадати і вбивати українців, а тепер проситься до Зеленського
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

Щодо ролі Андрія Портнова у цій справі, то Тимошенко ще задовго до оголошення вироку стверджувала: «Кілька годин тому у Януковича була «сходка», де були Хорошковський, Льовочкін, Портнов та Отрош (глава Печерського суду). Узгоджували мій вирок». А 28 липня 2011 року Юлія Тимошенко, відповідаючи на запитання щодо залученості Андрія Портнова у цей процес, сказала: «Йому безпосередньо доручено все це проводити», вкотре наголосивши, що завдання «засудити її» дав безпосередньо Віктор Янукович. Ось такий Андрій Брут-Портнов з Луганська.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: