«Ніяких проблем у мене немає» – Янукович про пересування Росією і виїзд за кордон

Колишній президент України Віктор Янукович заявив, що не має жодних проблем із пересуванням територією Росії та виїздом у інші країни світу. Так він відповів на запитання українського журналіста, чи не перебуває екс-президент-утікач у полоні в Росії.

«Я вільно пересуваюся територією Росії. Більше того, я не перебуваю у жодних банках Інтерполу. І можу виїжджати в будь-яку країну світу. Ніяких проблем у мене немає», – сказав Янукович у середу на прес-конференції у Москві.

Він також зазначив, що кілька днів тому повернувся в Росію з-за кордону, де був на лікуванні.

Янукович, як і в перебігу кількох попередніх прес-конференцій з Росії, звинуватив нинішню владу України в захопленні державного управління. Водночас звинуватив представників країн ЄС в тому, що вони в лютому 2014 року обдурили його, закликавши укласти угоду з українською опозицією, а потім визнавши законним його усунення від влади. «Мене кинули, як лоха», – сказав Янукович.

24 січня Оболонський районний суд Києва визнав Януковича винуватим у державній зраді та пособництві у плануванні, підготовці, розв’язуванні та веденні агресивної війни і засудив його до 13 років ув’язнення. Водночас суд вважає екс-президента невинуватим у пособництві в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України. Прокуратура просила засудити Януковича до 15 років тюрми.

Адвокати заявили про намір оскаржити рішення.

Янукович виїхав з України в лютому 2014 року після розстрілів на Майдані. Наразі президент-утікач переховується за кордоном. Янукович заперечував свою провину в інкримінованих йому злочинах.

дата публікації: 06-02-2019

автор:


коментарі:

Головне

Хомчака у відставку
Підтримай петицію за відставку начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України Хомчака Р. Б.
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України Хомчак Руслан Борисович призначений на посаду з порушенням Конституції України. Подання Міністра оборони України на призначення Хомчака Р.Б. на посаду начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України не було.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: