Гасло «Смерть Америці» стосується Трампа і посадовців, а не народу США – Хаменеї

Верховний лідер Ірану аятола Алі Хаменеї заявив, що гасло «Смерть Америці» стосується президента США Дональда Трампа та інших американських посадовців, а не американської нації.

«Смерть Америці» означає смерть Трампу, Болтону і Помпео. Це означає смерть американським правителям», – сказав Хаменеї 8 лютого виступаючи перед іранськими військовими з нагоди урочистостей до 40-річчя Ісламської революції 1979 року.

Останнім часом гасло «Смерть Америці» стали регулярно вигукувати на організованих провладних мітингах і заходах, а також на п’ятничних молитвах.

«Це означає смерть для небагатьох людей, які керують цією країною. Ми нічого не маємо проти американської нації», – процитували слова Хаменеї на його офіційному сайті.

Водночас Хаманеї, якому належить право останнього слова у всіх державних справах Ісламської республіки, заявив, що його країна не відмовлятиметься від ужитку гасла «Смерть Америці», поки Вашингтон продовжуватиме свою «ворожу політику щодо Тегерана».

Напруженість у відносинах між Іраном та Сполученими Штатами зросла після рішення президента США Дональда Трампа вийти з ядерної угоди і запровадити жорсткі економічні санкції.

дата публікації: 08-02-2019

автор:


коментарі:

Головне

Зе-мултимільйонер
Ніби народний президент Зеленський виявився власником з десятка квартир і будинків в Україні, анексованому Криму, Італії та Британії
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

Серед нерухомості, якої володіє Зеленський вказані будинок площею 353,5 квадратних метри та земельна ділянка у 1200 квадратів у Київській області, три квартири у Києві – 131,9, 254,5 та 198,6 квадратів, квартира у анексованому Криму, 15-кімнатна вілла в Італії і …

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: