Цьогорічна президентська кампанія встановила рекорд за кількістю кандидатів – КВУ

Цьогорічна кампанія з виборів президента України стала рекордною за кількістю кандидатів. Як повідомили у Комітеті виборців України, кількість у 44 претенденти на посаду глави держави випередила попередні кампанії.

«2014-року у президентських виборах брав участь 21 кандидат – це вдвічі менше претендентів, ніж цього разу. Історичний рекорд досі тримали вибори 2004-ого, коли на найвищу посаду балотувалося 24 особи», – заявив голова Комітету виборців України Олексій Кошель.

За його словами, при цьому у президентській кампанії-2019 з-поміж 44 кандидатів збираються взяти участь лише чотири жінки.

«Загалом серед 44 кандидатів десятеро вже брали участь у президентських виборах. Для решти це буде перший досвід участі в кампанії такого рівня», –  заявив Кошель, додавши, що середній вік кандидатів – 50 років.

Вибори президента відбудуться 31 березня 2019 року.

дата публікації: 11-02-2019

автор:


коментарі:

Головне

Андрій Богдан
Світ шокований призначенням адвоката Коломойського головою АП і називає це олігархічним реваншем
розділ: Важливі новини, Світові новини, Усі новини

Після перемоги Володимира Зеленського на виборах президента України міжнародні оглядачі були стурбовані його потенційними кадровими призначеннями – зокрема, тим, чи приведе він до влади когось з оточення олігарха Ігоря Коломойського. Ми зібрали перші реакції міжнародних оглядачів

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: