Суд у Пакистані відмовився звільнити екс-прем’єра Шаріфа, засудженого за корупцію

Суд у Пакистані відмовився звільнити колишнього прем’єр-міністра країни Наваза Шаріфа, який відбуває 7-річний термін ув’язнення за звинуваченням у корупції, під заставу для проходження лікування. Про рішення суду повідомила партія Шаріфа.

В ухваленій 25 лютого постанові Високого суду Ісламабаду йдеться про те, що звільнення Шаріфа на підставі стану здоров’я неможливе, оскільки він вже проходить лікування. Хваджа Асіф, лідер Пакистанської мусульманської ліги Наваза Шаріфа, заявив про намір оскаржити це судове рішення.

Шаріф проходить курс лікування в лікарні в місті Лахорі в зв’язку з ускладненнями з серцем. Його адвокати наполягають, що колишній лідер країни занадто слабкий, щоб перебувати в тюрмі. Шаріф, що тричі обіймав посаду прем’єр-міністра, був відсторонений від посади в 2017 році за рішенням Верховного суду.

У грудні минулого року антикорупційний суд у Пакистані засудив колишнього прем’єр-міністра до семи років позбавлення волі за володіння активами, які перевищують його відкриті доходи.

Сам Шаріф відкидав усі звинувачення.

дата публікації: 25-02-2019
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Зе+Хомчак
Зеленський призначив випускника московського військового училища Хомчака начальником Генштабу – Головнокомандувачем ЗС України
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Руслан Хомчак закінчив Московське загальновійськове училище. А стрімкий кар’єрний зліт Хомчака розпочався після приходу до влади убивці і зрадника януковича. У 2011 році полковник Хомчак указом Президента України № 859/2011 від 23 серпня 2011 року отримує військове звання генерал-майора. У травні 2012 його підвищують з посади начальника штабу 8-го армійського корпусу до командира 6-го армійського корпусу, а у серпні 2013 року присвоюють військове генерал-лейтенанта.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: