Bloomberg: Іспанія, Італія та Ісландія очолили рейтинг найбільш здорових країн світу

Іспанія, Італія та Ісландія очолили рейтинг найбільш здорових країн світу, йдеться в оприлюдненому 24 лютого дослідженні видання Bloomberg. 

У «десятку» також увійшли Японія, Швейцарія, Швеція, Австралія, Сінгапур, Норвегія та Ізраїль. Україна посіла 93 сходинку зі 169.

Згідно з дослідженням, Іспанія має найвищу середню очікувану тривалість життя серед країн Європейського союзу. За цим показником її випереджають лише Японія та Швейцарія. Відповідно до прогнозів, до 2040 року Іспанія матиме найвищу середню тривалість життя – майже 86 років. За нею йтимуть Японія, Сінгапур та Швейцарія, підрахували в Інституті оцінки стану охорони здоров’я Університету Вашингтона.

Укладачі рейтингу враховують, зокрема, очікувану тривалість життя тієї чи іншої країни, санітарію та екологічні фактори, включно з доступом до чистої води. Вони стверджують, що звички харчування можуть стати ключем до покращення рівня здоров’я. Наприклад, в Іспанії та Італії популярна так звана «середньоземноморська дієта». Таке харчування знижує ризик серцево-судинних захворювань.

Bloomberg у своєму досліджені посилається на дані Всесвітньої організації охорони здоров’я, підрозділу народонаселення ООН та Світового банку.

дата публікації: 26-02-2019

автор:


коментарі:

Головне

Парубій
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій провів аналогію дій Зеленського і кривавого януковича
розділ: Важливі новини, Україна і українці, Усі новини

Указ президента про розпуск парламенту суперечить Конституції України. Зеленський заводить воюючу Україну в конституційну кризу. Указ буде оскаржено в суді. Автор указу буде нести відповідальність. Один президент вже починав свої повноваження з порушення Конституції

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: