Трамп заявив, що Коен «багато брехав», але не збрехав про відсутність змови з Росією

Президент США Дональд Трамп заявив, що його колишній юрист Майкл Коен «багато брехав» на слуханнях в Конгресі напередодні, проте не збрехав стверджуючи, що йому невідомо про змову Трампа з Росією щодо втручання в президентські вибори.

Трамп відповів на питання про Коена на прес-конференції в Ханої після саміту з лідером КНДР Кім Чен Ином, який завершився без будь-якої угоди.

Президент звинуватив демократів у Конгресі в організації слухань за участю Коена під час важливого саміту.

У листопаді 2018 року Коен визнав себе винним у тому, що здійснював фінансові злочини в інтересах Дональда Трампа, щоб забезпечити його перемогу на президентських виборах, включаючи ухилення від сплати податків і надання неправдивої інформації фінансовим структурам. Також Коен визнав у суді, що брехав під присягою Конгресу про угоди Трампа в Росії.

Трамп раніше неодноразово називав Коена людиною, яка не заслуговує на довіру.

У Палаті представників 27 лютого Коен звинуватив звинуватив Трампа в расизмі. 

дата публікації: 28-02-2019
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Потрійні громадянства ЗК-команди
THE GAME IS OVER! У Зеленського і його помічників виявлені російські та ізраїльські паспорти!
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Неназване джерело у виборчому штабі кандидата Зеленського повідомило репортерському об’єднанню “Міждержавна Група” сенсаційну інформацію. У ключових членів Зе-команди є громадянство інших держав, що є грубим порушушенням Конституції – Основного Закону України, а саме Статті 4:В Україні існує єдине громадянство. Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються законом.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: