ДСНС перевіряє безпеку виборчих дільниць

Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє про перевірки будівель, які планують використовувати як виборчі дільниці під час голосування на виборах президента 31 березня.

«Перевіряється стан утримання евакуаційних виходів і шляхів, стан протипожежного водопостачання, первинні засоби пожежогасіння, наявність відповідної документації (плани пожежогасіння, відомості про проведення інструктажів з особами, задіяними до виборчого процесу тощо)», – заявили в ДСНС 3 березня.

За повідомленням, цього тижня такі перевірки відбулися у Кіровоградській області, у Корсунь-Шевченківському й Уманському районах Черкаської області, а також у Житомирській області.

Читайте також: Каруселі та «мертві душі». Словничок виборця

За результатами перевірок керівникам об’єктів надають рекомендації з усунення виявлених протипожежних недоліків і визначаються контрольні терміни, кажуть у ДСНС.

Президентські вибори в Україні відбудуться 31 березня. Центральна виборча комісія зареєструвала 44 кандидатів.

Минулого тижня про відкликання своєї кандидатури оголосив мер Львова Андрій Садовий. Схоже рішення може ухвалити і журналіст, кандидат від партії «Сила людей» Дмитро Гнап.

дата публікації: 03-03-2019

автор:


коментарі:

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: