Суд у Греції звільнив росіянина, затриманого за запитом України

Суд у Греції звільнив громадянина Росії Євгена Калініна, затриманого в Афінах за запитом України, повідомило російське посольство в Греції.

У рішенні прокурора вказувалося, що Калінін був заарештований помилково, оскільки проти нього не було міжнародного ордера, уточнив адвокат Калініна агентству «РИА Новости».

Калінін був затриманий 28 лютого. В Україні його звинувачують у порушенні податкового законодавства та інших фінансових злочинах.

До 2011 року Калінін обіймав посаду віце-президента української дочки російської компанії «ТНК-ВР Коммерс», а в 2013–2014 роках був виконавчим директором холдингу мільярдера Сергія Курченко, якого називали наближеним до тодішнього президента країни Віктора Януковича. Зараз Курченко веде бізнес на окупованій частині Донбасу, повідомляли засоби інформації.

Адвокат Калініна заявляв, що справа проти нього є політичною, оскільки економіст внесений політичними активістами в базу сайту «Миротворець».

дата публікації: 07-03-2019
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Замана-Янукович-путін
Зеленський випустив з тюрми Володимира Заману – агента путіна і януковича
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Екс-військовий підозрювався в тому, що в період з 2010-го по 27 лютого 2014 року приймав протиправні управлінські рішення і здійснював незаконні дії щодо зміни системи управління військами, що призвело до зниження обороноздатності держави. Йому загрожувало до 15 років за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України: державна зрада

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: