Суд у Греції звільнив росіянина, затриманого за запитом України

Суд у Греції звільнив громадянина Росії Євгена Калініна, затриманого в Афінах за запитом України, повідомило російське посольство в Греції.

У рішенні прокурора вказувалося, що Калінін був заарештований помилково, оскільки проти нього не було міжнародного ордера, уточнив адвокат Калініна агентству «РИА Новости».

Калінін був затриманий 28 лютого. В Україні його звинувачують у порушенні податкового законодавства та інших фінансових злочинах.

До 2011 року Калінін обіймав посаду віце-президента української дочки російської компанії «ТНК-ВР Коммерс», а в 2013–2014 роках був виконавчим директором холдингу мільярдера Сергія Курченко, якого називали наближеним до тодішнього президента країни Віктора Януковича. Зараз Курченко веде бізнес на окупованій частині Донбасу, повідомляли засоби інформації.

Адвокат Калініна заявляв, що справа проти нього є політичною, оскільки економіст внесений політичними активістами в базу сайту «Миротворець».

дата публікації: 07-03-2019

автор:


коментарі:

@Правда України

Головне

Зе слуга Ко
Ещё доказательства, что Зеленский – это клоун Коломойского, а Беня – раб Путина и враг Украины
post: Важливі новини, Корупція, Усі новини

В течение двух последних лет Владимир Зеленский по меньшей мере одиннадцать раз летал в Женеву, когда там жил олигарх Игорь Коломойский, а после переезда олигарха в Израиль летом 2018-го Зеленский еще дважды слетал в Тель-Авив. В каждой второй поездке Зеленского сопровождал юрист олигарха Андрей Богдан, который в итоге стал главным юридическим советником кампании Зеленского на выборах президента.

Read more

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: