Суд у Греції звільнив росіянина, затриманого за запитом України

Суд у Греції звільнив громадянина Росії Євгена Калініна, затриманого в Афінах за запитом України, повідомило російське посольство в Греції.

У рішенні прокурора вказувалося, що Калінін був заарештований помилково, оскільки проти нього не було міжнародного ордера, уточнив адвокат Калініна агентству «РИА Новости».

Калінін був затриманий 28 лютого. В Україні його звинувачують у порушенні податкового законодавства та інших фінансових злочинах.

До 2011 року Калінін обіймав посаду віце-президента української дочки російської компанії «ТНК-ВР Коммерс», а в 2013–2014 роках був виконавчим директором холдингу мільярдера Сергія Курченко, якого називали наближеним до тодішнього президента країни Віктора Януковича. Зараз Курченко веде бізнес на окупованій частині Донбасу, повідомляли засоби інформації.

Адвокат Калініна заявляв, що справа проти нього є політичною, оскільки економіст внесений політичними активістами в базу сайту «Миротворець».

дата публікації: 07-03-2019

автор:


коментарі:

Головне

Коломойський і Зе
Коломойський за декілька днів вступив у близькі відносини з Павлом Фуксом, Арсеном Аваковим, Олександром Грановським і тричі з Юлією Тимошенко
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

Коломойський, перебуваючи менше тижня в Україні, встиг: зустрітися і з трьома депутатами від групи «Відродження» в компанії з бізнесменом Павлом Фуксом, провести двогодинну зустріч на території Міністерства внутрішніх справ з міністром Арсеном Аваковим, побував кортеж Коломойського в гостях у впливового народного депутата Олександра Грановського та тричі приїхати додому до лідерки партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: