Після авіакатастрофи в Ефіопії ніхто з пасажирів літака не вижив – авіакомпанія

Авіакомпанія Ethiopian Airlines повідомила про резльтати пошукових робіт на місці падіння літака, що прямував до Кенії.

«Команда, яка зараз перебуває на місці інциденту із жалем підтверджує, що ніхто не вижив. Вона висловлює щирі співчуття родичам і близьким пасажирів та членів екіпажу, хто втратив життя у цій трагічній аварії», – мовиться у повідомленні на Facebook на її сторінці.

Як повідомила авіакомпанія, Боїнг 737 мав 149 пасажирів і 8 членів екіпажу на борту. Аварія сталася біля ефіопського міста Бішофту, приблизно в 50 кілометрах на південний схід від Аддіс-Абеби, незабаром після зльоту з столиці.

дата публікації: 10-03-2019

автор:


коментарі:

Головне

Замана-Янукович-путін
Зеленський випустив з тюрми Володимира Заману – агента путіна і януковича
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Екс-військовий підозрювався в тому, що в період з 2010-го по 27 лютого 2014 року приймав протиправні управлінські рішення і здійснював незаконні дії щодо зміни системи управління військами, що призвело до зниження обороноздатності держави. Йому загрожувало до 15 років за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України: державна зрада

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: