Після авіакатастрофи в Ефіопії ніхто з пасажирів літака не вижив – авіакомпанія

Авіакомпанія Ethiopian Airlines повідомила про резльтати пошукових робіт на місці падіння літака, що прямував до Кенії.

«Команда, яка зараз перебуває на місці інциденту із жалем підтверджує, що ніхто не вижив. Вона висловлює щирі співчуття родичам і близьким пасажирів та членів екіпажу, хто втратив життя у цій трагічній аварії», – мовиться у повідомленні на Facebook на її сторінці.

Як повідомила авіакомпанія, Боїнг 737 мав 149 пасажирів і 8 членів екіпажу на борту. Аварія сталася біля ефіопського міста Бішофту, приблизно в 50 кілометрах на південний схід від Аддіс-Абеби, незабаром після зльоту з столиці.

дата публікації: 10-03-2019

автор:


коментарі:

@Правда України

Головне

Путана коломойська
Заява Коломойського про «війну українців з українцями» адресована передовсім Росії та свідчить про зростання ризиків для України, через зраду Коломойського
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Заява Коломойського про війну українців з українцями адресована передовсім Росії та свідчить про зростання ризиків для України, через зраду Коломойського. Це означає, що Коломойський всіляко сигналізує Росії, що він – на боці Росії. Щоб Кремль сприймав його не як ворога, а навпаки – як свого корисного поплічника.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: